solyanreklam
sagreklam

EKDAĞ LARA PLAJI'NDA TEDBİRLİ DENİZ KEYFİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi EKDAĞ Lara Plajı Sosyal Tesisleri, normalleşme süreci ve kontrollü yeni sosyal hayata uygun olarak yaz sezonunda misafirlerini ağırlıyor.

EKDAĞ LARA PLAJI'NDA TEDBİRLİ DENİZ KEYFİ
  • 26 Haziran 2020, Cuma 12:06

Antalya Büyükşehir Belediyesi EKDAĞ Lara Plajı Sosyal Tesisleri, normalleşme süreci ve kontrollü yeni sosyal hayata uygun olarak yaz sezonunda misafirlerini ağırlıyor.

Antalya'nın dünyaca ünlü Lara Plajı'nda hizmet veren Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden EKDAĞ'ın işlettiği Lara Plajı Sosyal Tesisleri, Covid-19 tedbirlerine uygun olarak misafirlerine deniz keyfi sunuyor. Sıcak yaz günlerinde yerli ve yabancı tatilcilerin buluşma adresi olan EKDAĞ Lara Plajı Sosyal Tesisleri, yeni normalleşme döneminde hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yeniden düzenlendi. Şezlonglardan, yürüyüş yollarına, restorandan soyunma kabinleri ve tuvaletlere kadar yüksek seviyede tutulan tedbirler sayesinde tesiste tatilciler huzurlu ve güvenli bir ortamda denizin keyfini çıkartıyor.
TEDBİRLER ÜST SEVİYEDE
Tedbirler kapsamında vatandaşlar tesise maskeli giriş yapıyor, gelen herkesin ateşi ölçülüyor, el dezenfektanı sıkılıyor. Giriş ve çıkış yolları halkın birbiriyle karşılaşmaması ve mesafeyi koruması için ayrı tutulurken, şezlonglar arası mesafe de korunuyor. Tuvaletlerde fotoselli musluklar ve temassız sabunluklar, sahil kısmında da çoklu duş ünitelerinin yerine tekli duş üniteleri hizmet veriyor. Şezlonglar gün içinde görevliler tarafından düzenli olarak dezenfekte edilirken, bir misafir ayrıldıktan sonra dezenfekte edildiğine dair uyarı işareti konuluyor.
QR KODU İLE SİPARİŞ
Misafirlerin ve çalışanların temasını en az seviyeye indirmek için restoran bölümündeki menüler kaldırılırken, siparişler telefonlara yüklenen uygulamayla veriliyor. Uygulama sayesinde restorana gelen misafirler masalarda bulunan QR kodları okutarak siparişlerini verebiliyorlar. Sosyal Tesis içerisindeki restoran, fastfood yiyeceklerden, pide ve ızgaraya kadar zengin bir menü ile hizmet veriyor.
ENGELLİ BİREYLERE ÖZEL ALAN
Büyükşehir Belediyesi EKDAĞ Lara Plajı Sosyal Tesisleri, engelli bireylerin daha rahat hareket edebilmeleri için plaj kısmındaki alanlarını genişletti. Engelli bireyler için özel şezlonglar konuldu. Doğabilecek tehlikelere karşı cankurtaran ekibi de plajda hazır bulunuyor. Ayrıca Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) Denetleme Komisyonu tarafından EKDAĞ Lara Plajı Sosyal Tesisleri’nde Mavi Bayrak denetimi de gerçekleşti.
HERŞEY ÇOK GÜZEL
Harika Leyla Binnaz, son yıllarda denize girmek için özellikle Büyükşehir Belediyesi’nin Lara tesislerini tercih ettiğini ifade ederek, “Salgın yüzünden bu yaz deniz sezonu için biraz çekiniyordum. Plaja geldim gördüm ki her şey çok güzel ve temiz. Girişte maske ve ateş kontrolü yapıldı. Her yerde dezenfekte noktaları var. Hijyene çok önem verilmiş. Misafirlerimi de buraya getirdim. Çok memnun oldular. Güvenle deniz keyfi yaşıyoruz. Herkese tavsiye ediyorum. Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ederim” diye konuştu.Samsun’dan Antalya’ya tatile gelen Reyhan İşcan da plajın sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat etmesinden dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, “Her yer pırıl pırıl. Tedbirleri görünce daha huzurlu ve güzel bir zaman geçiriyoruz” dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık