solyanreklam
sagreklam

BAYRAMPAŞA KAN BAĞIŞINA DEVAM EDİYOR

Bayrampaşa Belediyesi'nin, koronavirüs salgını nedeniyle kan stokları azalan Kızılay için ortaklaşa düzenlemeye devam ettiği kan bağışı kampanyasına Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de destek verdi.

BAYRAMPAŞA KAN BAĞIŞINA DEVAM EDİYOR
  • 23 Haziran 2020, Salı 3:06

Koronavirüs salgını nedeniyle kan stokları azalan Kızılay için harekete geçen Bayrampaşa Belediyesi, kan bağışı kampanyası düzenlemeye devam ediyor. “Haydi Bayrampaşa! Kan Ver, Hayata Can Ver!” sloganıyla Kızılay Bayrampaşa Şubesi ile birlikte düzenlenen kampanya, Bayrampaşa Hoca Hayri Efendi Merkez Camii önünde gerçekleştirildi.

Kampanyaya büyük ilgi gösteren vatandaşlar, kan bağışının yapıldığı çadırların önünde sosyal mesafe kuralına dikkat ederek uzun kuyruklar oluşturken kampanyaya destek veren Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner kan bağışının çok önemli olduğunu söyleyerek ”Her ünite kanın bir hayat kurtarmaya vesile olduğunun farkındayız. Koronavirüs salgını ülkemizdeki kan stoklarının düşmesine neden oldu ve bağışlara daha fazla ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde Kızılay’ın yapmakta olduğu kampanyaya biz de burada ev sahipliği yapıyoruz. Bu kritik dönemde büyük bir duyarlılık göstererek kan veren hemşehrilerime bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık