solyanreklam
sagreklam

ASAT HİZMETİ VATANDAŞIN AYAĞINA GÖTÜRDÜ

Antalya Büyükşehir Belediyesi, gerçekleştirdiği yatırımlarla Antalya’nın alt yapı sorunlarını çözerken, abonelerinin de yardımına koşuyor.

ASAT HİZMETİ VATANDAŞIN AYAĞINA GÖTÜRDÜ
  • 14 Temmuz 2020, Salı 12:07

Antalya Büyükşehir Belediyesi, gerçekleştirdiği yatırımlarla Antalya’nın alt yapı sorunlarını çözerken, abonelerinin de yardımına koşuyor. Akseki ilçesinde yaşayan yaşlı ve engelli 76 yaşındaki Mustafa Ali Bedel’in su abonelik işlemleri evine kadar giden ASAT personeli tarafından gerçekleştirildi.
Akseki’nin Güçlüköy Mahallesi’nde ikamet eden 76 yaşındaki Mustafa Ali Bedel, ASAT Genel Müdürlüğü ilçe şubesini arayarak su aboneliği talebinin olduğunu belirtti. Bedel’in Akseki ilçe merkezine gelemeyecek durumda olması nedeniyle kendisinin başvurusu telefonla alınarak abonelik süreci başlatıldı. Gerekli evraklar ASAT personeli tarafından toparlandı ve büro ortamındaki bütün işlemleri bitirildikten sonra imza aşamasını tamamlamak için görevli bir ekip Mustafa dedenin evine kadar gitti.
BAŞKAN BÖCEK’E TEŞEKKÜR
Evraklarını bizzat evine getiren ASAT çalışanlarının yanında imzalayan Mustafa dedenin abone numarası kendisine teslim edildi. Mustafa Ali Bedel, ayağına gelen hizmetten büyük memnuniyet duyarken ASAT Akseki Şube Müdürlüğü yetkilileri aracılığıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e ve ASAT yetkililerine selamlarını ileterek teşekkür etti.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık