ÖĞRETMENLER BAŞKENT'TE BULUŞTU

Ankara Büyükşehir Belediyesi "Öğretmenler Günü" sebebiyle yaklaşık 400 öğretmeni Başkent'te ağırladı.

ÖĞRETMENLER BAŞKENT'TE BULUŞTU
  • 29 Kasım 2018, Perşembe 12:37

BÜYÜKŞEHİR’DEN ÖĞRETMENLERE VEFA

-ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÖĞRETMENLER GÜNÜ DOLAYISIYLA FARKLI İL VE ÜLKELERDEN GELEN YAKLAŞIK 400 ÖĞRETMENİ BAŞKENT’TE MİSAFİR ETTİ

         Ankara Büyükşehir Belediyesi "Öğretmenler Günü" sebebiyle yaklaşık 400 öğretmeni Başkent’te ağırladı.

       Türkiye'nin hatta dünyanın dört bir yanından gelen, yurt dışı temsilciliklerinde görev alan öğretmenlerin yanı sıra aralarında engelli ve şehit yakını öğretmenlerin de bulunduğu yaklaşık 400 öğretmen, Altınpark ANFA Salonu’nda düzenlenen yemekte buluştu.

VEFA GECESİ

           Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen programda konuşan Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Yılmaz, duygularını şu sözlerle paylaştı:

“Sizler bu ülkenin geleceği, ahlak önderleri, davranış rehberlerisiniz. Tüm öğretmen arkadaşlarımızın öğretmenler gününü kutluyor, başta görevi başında şehit olmuş eğitimciler olmak üzere, ahirete intikal eden tüm öğretmenlerimize Allah'tan rahmet diliyorum."

         Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası Trio ekibinin müzikal resitali ile renklenen vefa gecesinde öğretmenlere içinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna'nın kutlama mesajının yer aldığı hediyeler verildi.

         En özel günlerinde Büyükşehir Belediyesi’nin yanlarında olmasından duydukları mutluluğu dile getiren öğretmenler, Kültür ve Sosyal İşleri Daire Başkanı İhsan Yılmaz'a Ankara Büyükşehir Belediyesi adına diktikleri bir ağacın sertifikasını hediye ederek, teşekkür ettiler.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Site en altı
yukarı çık