İYİ Parti Milletvekili Erozan’dan Bozbey’e ziyaret

İYİ Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret etti. Erozan, Nilüfer’de yapılan çalışmalar hakkında Başkan Bozbey’den bilgi alarak kente ilişkin görüş alışverişinde bulundu.  Ziyaretin ardından Başkan Bozbey, İYİ Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan’a Nilüfer Belediyesi’nin vekil-halk buluşmaları için milletvekillerine tahsis ettiği odaları gezdirdi. İYİ Parti Nilüfer İlçe Başkanı Osman Uçar ile Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız'ın da bulunduğu ziyarette, Başkan Bozbey, milletvekili odaları hakkında bilgi verdi. TBMM'de grubu bulunan siyasi parti milletvekillerinin, halkla, halkın evinde buluşmaları için 2014 yılında bu projeyi başlattıklarını belirten Başkan Bozbey şöyle konuştu: “Burada, Bursa'dan temsil edilen dört farklı partinin odası mevcut. Vatandaşlarımız 444 16 03 numaralı telefonu arayarak hangi partinin milletvekiliyle görüşmek isterlerse bizlere bildiriyor, biz de ilgili vekil ile randevu ayarlıyoruz, ya da milletvekilimiz istediği zaman Halk Evi'ne gelerek bu odada çalışmalarını yapabiliyor. Vekiller vatandaşlarla burada görüşerek fikir alışverişinde bulunuyor, sorunlarını dinliyor. Bu odalar siyasi partilere ait. Ayrıca eğer kalabalık bir grup milletvekillerimizle topluca görüşmek istiyorsa meclis salonumuzu da kullanıma açıyoruz.”  İYİ Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan da Nilüfer Belediyesi'nin sağladığı bir imkânın önemli olduğunu belirtti. Erozan, "Milletvekillerine bu çalışma ortamını sunmanız büyük bir nimet. Her siyasi partiye bu imkânı eşit olarak vermişsiniz. Ben şahsım ve partim adına bu hizmetin güzel bir örnek olduğunu söylemek istiyorum ve  sizlere bu imkânı sunduğunuz için çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.  Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ziyaretin sonunda Milletvekili Ahmet Kamil Erozan'a, günün anısına Nilüfer’de 5990 kişiyle oluşturulan Atatürk Portresi verdi.

İYİ Parti Milletvekili Erozan’dan Bozbey’e ziyaret
  • 07 Eylül 2018, Cuma 15:05
Başkan Mustafa Bozbey’i ziyaret eden İYİ Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, Nilüfer Belediyesi'nin, vekil-halk buluşması için partilere tahsis ettiği vekil odasını gezdi. Erozan uygulamayı, büyük bir nimet olarak değerlendirdi.

İYİ Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret etti. Erozan, Nilüfer’de yapılan çalışmalar hakkında Başkan Bozbey’den bilgi alarak kente ilişkin görüş alışverişinde bulundu. 
 

Ziyaretin ardından Başkan Bozbey, İYİ Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan’a Nilüfer Belediyesi’nin vekil-halk buluşmaları için milletvekillerine tahsis ettiği odaları gezdirdi. İYİ Parti Nilüfer İlçe Başkanı Osman Uçar ile Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız'ın da bulunduğu ziyarette, Başkan Bozbey, milletvekili odaları hakkında bilgi verdi. TBMM'de grubu bulunan siyasi parti milletvekillerinin, halkla, halkın evinde buluşmaları için 2014 yılında bu projeyi başlattıklarını belirten Başkan Bozbey şöyle konuştu: “Burada, Bursa'dan temsil edilen dört farklı partinin odası mevcut. Vatandaşlarımız 444 16 03 numaralı telefonu arayarak hangi partinin milletvekiliyle görüşmek isterlerse bizlere bildiriyor, biz de ilgili vekil ile randevu ayarlıyoruz, ya da milletvekilimiz istediği zaman Halk Evi'ne gelerek bu odada çalışmalarını yapabiliyor. Vekiller vatandaşlarla burada görüşerek fikir alışverişinde bulunuyor, sorunlarını dinliyor. Bu odalar siyasi partilere ait. Ayrıca eğer kalabalık bir grup milletvekillerimizle topluca görüşmek istiyorsa meclis salonumuzu da kullanıma açıyoruz.”  


İYİ Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan da Nilüfer Belediyesi'nin sağladığı bir imkânın önemli olduğunu belirtti. Erozan, "Milletvekillerine bu çalışma ortamını sunmanız büyük bir nimet. Her siyasi partiye bu imkânı eşit olarak vermişsiniz. Ben şahsım ve partim adına bu hizmetin güzel bir örnek olduğunu söylemek istiyorum ve  sizlere bu imkânı sunduğunuz için çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.  


Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ziyaretin sonunda Milletvekili Ahmet Kamil Erozan'a, günün anısına Nilüfer’de 5990 kişiyle oluşturulan Atatürk Portresi verdi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Site en altı
yukarı çık