- Dündar'dan Özdilek'e Ziyaret

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Türkiye'nin en büyük havlu üreticileri arasında yer alan Özdilek Holding'in İstanbul Caddesi üzerindeki fabrikasını ziyaret etti.

- Dündar'dan Özdilek'e Ziyaret
  • 30 Ocak 2019, Çarşamba 10:20

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Türkiye'nin en büyük havlu üreticileri arasında yer alan Özdilek Holding’in İstanbul Caddesi üzerindeki fabrikasını ziyaret etti. 

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, mahalle, vatandaş, esnaf ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yanı sıra bölge sanayicilerini ve fabrikaları da ziyaret ediyor. Sadece Bursa’nın değil Türkiye'nin marka değeri en yüksek firmalarından biri olan Özdilek Holding’in İstanbul Caddesi üzerindeki fabrikasını ziyaret eden Başkan Dündar’ı Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek karşıladı. Hüseyin Özdilek ile birlikte fabrikayı gezen Başkan Dündar, yemekhane bölümüne giderek çalışanlar ile bir araya geldi. Başkan Dündar, çalışanlar ile yemek yedikten sonra sohbet etti. 

“OSMANGAZİ TÜRKİYE’NİN EN GÜÇLÜ BELEDİYESİ”

Başkan Dündar, Özdilek Holding’in Bursa’nın adını tüm dünyaya duyuran bir marka olduğunu ifade ederek, “Özdilek Bursa’yı tüm Türkiye’ye hatta ülke dışına taşıyan bir markamız. Yabancı ülkelere gidip Özdilek markasını gördüğümüzde göğsümüz kabarıyor ve gurur duyuyoruz. Özdilek, bu noktalara kalitesi ile geldi. Bu kalitenin altında da işini özverili ve düzgün biçimde yapan tüm çalışan arkadaşlarımızın imzası var. Sizlerin emeği ve alın teri dünyanın dört bir tarafına gidiyor. Tüm Özdilek personeline teşekkür ediyoruz. Hüseyin Özdilek, sadece kendisi için değil, Bursa ve tüm Türkiye için üreten bir iş adamı. Eğer üretiyorsak, en başta kendimize, sonra ailemize daha sonra da kentimize ve ülkemize katkımız var demektir. İşini en güzel şekilde yaparak ülkemiz adına üreten tüm emekçi kardeşlerimizden Allah razı olsun. Bu fabrikada Özdilek ismi yazıyor ama bu fabrika burada çalışan tüm işçi kardeşlerimizin. Sizler burayı sahiplenirseniz, Özdilek firmasını kimse yıkamaz. İşyerinizi sahiplendiğiniz gibi kentinizi de sahipleniyorsanız, Bursa tarihte olduğu gibi hak ettiği yerlere gelecektir. Bugün Osmangazi Belediyesi, yaptığı işleri, bütçesi, hizmetleri ve yatırımları ile Türkiye’nin en güçlü belediyesi. Bu tabi ki, halkımızın bizlere ve yaptığımız hizmetlere sahip olmasıyla olan bir durum. İşinize sahip çıktığınız gibi belediyenize de sahip çıkıyorsunuz. Sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

“BURSA’YI DÜNYA MARKASI YAPIYORUZ” 

Osmangazi Belediyesi olarak kente değer kattıklarını dile getiren Başkan Dündar, “Belediyelerin asli görevi temizlik yapmak ancak bizler halkımızın da desteği ile şehrimize değer katan projelere imza atıyoruz. Sizlerden aldığımız destek ile Bursa’yı aynı Özdilek gibi dünya markası haline getiriyoruz. Hep birlikte güçlü bir Özdilek, güçlü bir Osmangazi ve güçlü bir Bursa oluşturuyoruz” diye konuştu. 


HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık