Başkan Sözlü, Oprukçu’yu Ereğlililere emanet etti

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, söz verdiği gibi yaklaşık beş yıl mesai arkadaşlığı yaptığı Hüseyin Oprukçu’yu, Ereğli Belediye Başkan Adayı olarak Adana’dan büyük bir kalabalık ve uzun bir konvoyla getirerek Ereğlili hemşerilerine emanet etti.

Başkan Sözlü, Oprukçu’yu Ereğlililere emanet etti
  • 11 Aralık 2018, Salı 10:20

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, söz verdiği gibi yaklaşık beş yıl mesai arkadaşlığı yaptığı Hüseyin Oprukçu’yu, Ereğli Belediye Başkan Adayı olarak Adana’dan büyük bir kalabalık ve uzun bir konvoyla getirerek Ereğlili hemşerilerine emanet etti

EREĞLİ KALDIĞI YERDEN DEVAM

2014 Mahalli İdareler Seçimleri ile Ereğli (Konya) Belediye Başkanlığına virgül koyarak Adana’ya gelen ve Adana Büyükşehir Belediyesi’nde birçok kademede görev yaptıktan sonra son olarak ASKİ Genel Müdürlüğü görevini ifa eden Hüseyin Oprukçu, Milliyetçi Hareket Partisi’nden 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nde Belediye Başkan Adayı olduğu Ereğli’ye Adana’dan uzun bir konvoy büyük bir kalabalıkla getirildi.

BAŞKAN SÖZLÜ SÖZ VERDİ YAPTI

Daha önce Adana’da yaşayan Ereğlililerin düzenlediği birlik, beraberlik ve dayanışma gecesinde “Adana’da Hüseyin Oprukçu’nun ne kadar sevildiğini Ereğli’ye göstereceğiz ve hatta onlara ‘ara verdiniz ayıp ettiniz’ diyeceğiz. 8 Aralık’ta O’nu Adana’dan büyük bir kalabalıkla Ereğli’ye teslim edeceğiz” diyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, sözünde durdu ve yıllardır mesai arkadaşlığı, Milliyetçi Hareket Partisi’nde yol arkadaşlığı yaptığı Oprukçu’yu Ereğlili hemşerilerine görkemli bir konvoyla emanet etti.

“HASRETİ DİNDİRMEYE GELDİK”

Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği programda konuşan MHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu, “Bir beş yıl daha Ereğli kaybetmesin diye, hasreti dindirelim diye geldik Ereğli’ye. Türkiye bizim gözümüz, Ereğli bizim gözbebeğimiz” dedi ve konuşmasının sonunda kendisine refakat eden, yol arkadaşlığını esirgemeyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye teşekkür etti.

“BİR HEYBENİN İKİ GÖZÜ GİBİYİZ”

Başkan Hüseyin Sözlü programdaki konuşmasında, “Torosların iki yakasında bir heybenin iki gözü gibiyiz. Ereğli ve Adana bizim gözümüzde bu ölçüdedir. Bir Ereğlili ile beş yıl mesai arkadaşlığı yapmış olmaktan dolayı bahtiyarız. Hüseyin Bey, Adana’nın o yoğun koşturmasını, telaşını eminim ki Ereğli’de devam ettirecek, hemşerilerinin desteği ile bu güzel ilçede milliyetçi ve üretken belediyeciliğin önemli bir temsili olacaktır” diyerek Oprukçu’yu Ereğlili hemşerilerine emanet etti.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık