Türkiye Kriket Milli Takımı başarısını Bozbey ile paylaştı

İlk defa katıldıkları 2018 Kıtalar Arası Kriket Şampiyonası'nda dördüncü olan Türkiye Kriket Milli Takımı’nın başarısı Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i de gururlandırdı. Romanya'da düzenlenen şampiyonada dördüncülük elde eden Türkiye Kriket Milli Takımı'nın Nilüferli sporcuları, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret ederek başarısını paylaştı. Nilüfer Gençlik Spor Kulübü Başkanı Erhan Tonga ve milli takımda yer alan oyuncuları Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'e, hedeflerinin prömiyer lige çıkmak olduğunu söylediler. Takım oyuncuları ve Tongadesteklerinden dolayı Başkan Bozbey'e teşekkür etti.  Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de, Nilüfer Gençlik Spor Kulübü’nden de 6 oyuncunun yer aldığı Türkiye Kriket Milli Takımı’nın büyük gurur yaşattığını belirterek, uluslararası alanda Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ettikleri için Tonga ve oyuncularını tebrik etti.

Türkiye Kriket Milli Takımı başarısını Bozbey ile paylaştı
  • 07 Ağustos 2018, Salı 12:16
Romanya'da 2018 Kıtalar Arası Kriket Şampiyonası'nda dördüncü olan Türkiye Milli Takımı'nın başarılı sporcuları Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'i makamında ziyaret ederek sevinçlerini paylaştı.

İlk defa katıldıkları 2018 Kıtalar Arası Kriket Şampiyonası'nda dördüncü olan Türkiye Kriket Milli Takımı’nın başarısı Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i de gururlandırdı. Romanya'da düzenlenen şampiyonada dördüncülük elde eden Türkiye Kriket Milli Takımı'nın Nilüferli sporcuları, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret ederek başarısını paylaştı. Nilüfer Gençlik Spor Kulübü Başkanı Erhan Tonga ve milli takımda yer alan oyuncuları Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'e, hedeflerinin prömiyer lige çıkmak olduğunu söylediler. Takım oyuncuları ve Tongadesteklerinden dolayı Başkan Bozbey'e teşekkür etti. 


Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de, Nilüfer Gençlik Spor Kulübü’nden de 6 oyuncunun yer aldığı Türkiye Kriket Milli Takımı’nın büyük gurur yaşattığını belirterek, uluslararası alanda Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ettikleri için Tonga ve oyuncularını tebrik etti.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Site en altı
yukarı çık