Büyükşehir Kupanın İlk Maçında Mağlup

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı Afyon’da katıldığı Federasyon Kupasının ilk maçında Sigortam Net İTÜ Bakırköy Basket ile karşılaştı. Manisa Büyükşehir Be...

Büyükşehir Kupanın İlk Maçında Mağlup
  • 23 Eylül 2018, Pazar 18:25

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı Afyon’da katıldığı Federasyon Kupasının ilk maçında Sigortam Net İTÜ Bakırköy Basket ile karşılaştı. Manisa Büyükşehir Belediyespor maçtan 102-84 mağlup ayrıldı. 

Manisa Büyükşehir Belediyespor, Afyon’da düzenlenen Federasyon Kupasının ilk maçında Sigortam Net İTÜ Bakırköy Basket ile karşılaştı. Maçı Asbaşkan Orkun Şıktaşlı da izleyerek takımı yalnız bırakmadı. Maçın ilk periyodunu Sigortam Net İTÜ Bakırköy Basket 24-21 önde bitirdi. İkinci çeyrekte hücumlardan sayı elde eden Sigortam Net İTÜ Bakırköy Basket bu periyodu da 54-42 önde bitirdi ve soyunma odasına galip giden taraf oldu. Üçüncü periyotta Manisa Büyükşehir Belediyespor aradaki sayı farkını 1 sayıya kadar düşürdü. Periyodun son 2 dakikasına girilirken Sigortam Net İTÜ Bakırköy Basket arka arkaya bulduğu üçlüklerle bu periyodu da 77-70 üstün bitirdi. Son periyotta Sigortam Net İTÜ Bakırköy Basket etkili oyununu sürdürdü ve maçtan 102-84 galip ayrıldı.

Maç: Türkiye Basketbol Ligi Federasyon Kupası Grup Maçı
Salon: Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu
Hakemler: Sami Özel, Mehmet Onur Sönmez, Hüseyin Çelik
Sigortam Net İTÜ Bakırköy Basket: İsmet(13),Furkan, Ömercan, Berkay(9), Cenk(24), Adem(11) Mümin, Demetric(7), Mehmet(8), Mert, Chad Frazier(30)
Baş Antrenör: Atilla Andaç Yapıcıer
Manisa Büyükşehir Belediyespor: Gurur(8), Fırat(15), Alihan Deniz(2), Derrick(8), Arif(5)Çağıl(8), Omay(2), Zafer(2) Tunahan(2), Orbay(14), Devin(18)
Baş Antrenör: Ceyhun Cabadak

1.Periyot: 24-21 (Sigortam Net İTÜ Bakırköy
2.Periyot: 54-42 ( Sigortam Net İTÜ Bakırköy)
3.Periyot: 77-70. (Sigortam Net İTÜ Bakırköy)
4.Periyot: 102-84 (Sigortam Net İTÜ Bakırköy)

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Site en altı
yukarı çık