Bursa için büyük düşünüyoruz

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bereket Sofrası etkinliğinde Konak mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Somuncu Baba Muhammed Sultan Camii'nde kılınan sabah namazının ardından vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Aktaş, 'Bursa için büyük düşünüyoruz' dedi.

Bursa için büyük düşünüyoruz
  • 08 Mart 2019, Cuma 10:35

 

BURSA - Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bereket Sofrası etkinliğinde Konak mahalle sakinleri ile bir araya geldi.  Somuncu Baba Muhammed Sultan Camii’nde kılınan sabah namazının ardından vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Aktaş, “Bursa için büyük düşünüyoruz” dedi.

Vatandaşlarla bir araya gelmek ve sorunların yerinde çözmek adında her fırsatta farklı etkinlikler oluşturan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bu haftaki Bereket Sofrası etkinliğinde Nilüfer ilçesi Konak Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Somuncu Baba Muhammed Sultan Camii’nde kılınan sabah namazının ardından vatandaşlar sorunlarını Başkan Aktaş ile paylaştı. Bursa Milletvekili Efkan Ala, Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Ak Parti Nilüfer ilçe Başkanı Ufuk Ay ve Bursa Büyükşehir Belediyesi bürokratları Alinur Aktaş’a eşlik eden isimler oldu.

Türkiye’nin geride kalan süreç içerisinde önemli bir güç elde ettiğini söyleyen Başkan Aktaş, Bursa’nın farklı kültürleri barındırdığını ve bunun Bursa adına zenginlik olduğunu dile getirdi. Yapılacak hamlelerle Bursa’yı çok daha güzel günlerin beklediğini ifade eden Aktaş, “Bir yerel seçim sürecine geldik ama biz bu görev hiç bitmeyecek gibi çalışıyoruz. Bursa ve Bursa’nın gelişimini iyi okumak lazım.  Anadolu’nun her yerinden vatandaşlarımız Bursa’da yaşıyor. Aslında bu Bursa’nın bir avantajı. Gelişimi çok sağlıklı bir şekilde yapmak lazım. Bu bir zenginlik. Mesele bundan sonraki süreci doğru yönetmek. Bursa hesapları bozan bir şehir. Bursa’da hızlı büyümeye paralel oluşmuş bir açık var. Hem bunu kapatmak hem de Bursa’nın geleceğini sağlıklı bir şekilde planlamak adına canla başla çalışıyoruz. Bursa için büyük düşünüyoruz. Herkesin hayalinde yeşil bir Bursa var. Türkiye’nin en güzel şehri. Yapacağımız hamlelerle Bursa’yı daha güzel günler bekliyor” diye konuştu.

Sizin için ne yapsak az

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Bursa Milletvekili Efkan Ala, daha sonra BUSMEK Beşevler Kurs Merkezi’nde eğitim gören öğrencilerle buluştu. İstihdama artı değer katmak ve kalifiye eleman açığını kapatmaya yardımcı olmanın BUSMEK’in kuruluş amaçlarından biri olduğunun altını çizen Başkan Aktaş, öğrencilere başarılar diledi. 8 Mart Dünya Kadınlar günü sebebiyle kadın öğrencilere çiçek veren Aktaş, “Sabahın bu saatinde uyumak, dinlenmek yerine buradasınız. Bir şeyler üretmek, kendinizi geliştirmek adına buradasınız. Hayatınıza katma değer katıyorsunuz. Kiminiz anne, kiminiz eş, kardeş. Sizin için ne yapsak azdır. Sizler çok kıymetli bir iş yapıyorsunuz” dedi.


(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v3.0"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

HABERE AİT VIDEO


HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık