Başkan Sözlü “Hayal Edilemeyenleri Hayata Geçiriyoruz”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kürkçüler Mahallesi’nde hemşerileriyle bir araya geldi  Başkan Sözlü burada yaptığı konuşmada Adana’nın geleceğini inşa edecek projeleri birer birer hayata geçirdiklerini ifade ederken “Gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için buradayız” dedi.  

Başkan Sözlü  “Hayal Edilemeyenleri Hayata Geçiriyoruz”
  • 19 Kasım 2018, Pazartesi 2:43


 

SORUNLAR ÇÖZÜME KAVUŞUYOR

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, bir taraftan hemşerilerinin refahını artıracak projeleri hayata geçirerek kentin kemikleşmiş problemlerini çözüme kavuştururken diğer taraftan da hemşerileri ile buluşup onların sorun, talep ve takdirlerini dinliyor. Türkiye’de 7/24 mesaide olan nadide belediye başkanlarından olan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kürkçüler Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

“GAYEMİZ GELECEK NESİLLERİN ADANA’SINI İNŞA ETMEK”

Coşkulu bir şekilde karşılanan Başkan Sözlü, burada yaptığı konuşmada Kürkçüler’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Adana Büyükşehir Belediyesi olarak Adana’nın kırsalındaki tek hanenin olduğu yerlere hizmet götürdüklerini belirtti ve “Gayemiz gelecek seçimler değil gelecek nesiller… Onlara daha yaşanabilir bir Adana bırakmak…” dedi.

“HAYAL EDİLEMEYENLERİ HAYATA GEÇİRİYORUZ”

Adana’da hayata geçirdiği projeler hakkında bilgilendirmede bulunan Başkan Sözlü, Girne Köprüsü’nün genişliğini iki katına çıkardıklarını, Yavuzlar’ı Sular mevkiine bağlayan yeni bir köprünün inşa edildiğini ve daha hayal dahi edilemeyecek birçok projeyi hayata geçirdiklerini aktardı.

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Başkan Sözlü, konuşmanın sonunda mahalle sakinlerinin fotoğraf çekilme isteğini geri çevirmedi.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık