BÜYÜKŞEHİR'DEN SOSYAL SİRK FESTİVALİ

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (GASMEK) çalışan ve gönüllüleri aracılığıyla ulaşılan çocukların gösteriler sergileyeceği, çocuk ve gençlere yönelik atölye çalışmalarının yer alacağı Sosyal Sirk Festivali, Nişantaşı Sokak’tan Masal Park’ına kadar düzenlenen kortej yürüyüşü başladı. Festivale, yurtdışından 8 uzman eğitmen, 20 GASMEK eğitmeni, 25 gönüllü, gösteri yapacak 60 Türk ve Suriyeli çocukla çok sayıda davetli katılacak. Toplum merkezleri ve okullar aracılığıyla davet edilen dezavantajlı çocuklar, sosyal sirk atölyelerinden faydalanabilecek.

BÜYÜKŞEHİR'DEN SOSYAL SİRK FESTİVALİ
  • 22 Ekim 2018, Pazartesi 1:36

   Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Goethe-Instıtut İstanbul işbirliğinde Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu (GIZ) tarafından desteklenen “Yaratıcılık Zamanı: Yaratıcılık. Dayanışma. Uyum” projesi kapsamında 19-21 Ekim 2018 tarihleri arasında üç gün sürecek olan Sosyal Sirk Festivali, kortej yürüyüşüyle başladı. Kortejde tahta bacaklar ve değişik figürler dikkati çekti

 

   Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (GASMEK) çalışan ve gönüllüleri aracılığıyla ulaşılan çocukların gösteriler sergileyeceği, çocuk ve gençlere yönelik atölye çalışmalarının yer alacağı Sosyal Sirk Festivali, Nişantaşı Sokak’tan Masal Park’ına kadar düzenlenen kortej yürüyüşü başladı.

Festivale, yurtdışından 8 uzman eğitmen, 20 GASMEK eğitmeni, 25 gönüllü, gösteri yapacak 60 Türk ve Suriyeli çocukla çok sayıda davetli katılacak. Toplum merkezleri ve okullar aracılığıyla davet edilen dezavantajlı çocuklar, sosyal sirk atölyelerinden faydalanabilecek.

 HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık