MUDANYA BELEDİYESİ’NDE İHALELER DEVAM EDİYOR

MUDANYA BELEDİYESİ’NDE İHALELER DEVAM EDİYOR

MUDANYA BELEDİYESİ’NDE İHALELER DEVAM EDİYOR
  • 30 Kasım -1, Pazartesi 0:00

Mudanya Belediyesi, taşınmaz mülklerin kiralama ihalelerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Mahallelerde ve ilçe merkezinde bulunan 17 adet taşınmazın kiralama ihalesi başkanlık makamında yapılırken, ihalelerde hiçbir kiracı mağdur edilmiyor.

Yapılan ihaleler ile yasal sorumluluklarını yerine getirdiklerini belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Belediyemize ait taşınmazlarımızın kiralama ihalelerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Söz verdiğimiz üzere ihaleye katılan hiç kimseyi mağdur etmeden şeffaf bir şekilde ihalelerimizi yapıyoruz” dedi. Yasaların el verdiği miktarda ve en azami şekilde artışların yapıldığına da dikkat çeken Türkyılmaz, belediye kiracılarının ve Mudanyalı hemşehrilerinin menfaatlerini de düşünerek bu ihaleleri gerçekleştirdiklerini sözlerine ekledi.
“HALKIMIZIN ÇIKARLARINI KORUYORUZ”
“Kiracılarımız bugün ihalelerin ardından bizlere teşekkür ediyor” diyen Türkyılmaz, “Mudanya hepimizin, biz burada birilerinin çıkarı için değil, halkımızın ve kiracılarımızın çıkarlarını korumak için çalışıyoruz” dedi. Her türlü eleştiriye açık olduklarının da altını çizen Türkyılmaz, “Mudanya’nın ve Mudanyalıların menfaatlerini korumaya devam ediyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi emanetleri emin ellerdedir” ifadelerini kullandı. 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık