Kurban Bayramı Kutlu Olsun

Bayramlar, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı, kırgınlıkların unutulduğu, manevi duyguların en güzel şekilde yaşandığı günlerdir.İnanç, kültür ve geleneklerimizde önemli bir yeri olan Kurban Bayramı, paylaşmanın, yardımlaşmanın ve toplumsal dayanışmanın günüdür. Yüksek manevi duygular içerisinde kutlayacağımız Kurban Bayramı'na, en büyük destekçimiz olan halkımız ile beraber girmenin mutluluğunu yaşıyorum.Barış, huzur ve kardeşliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz böyle bir dönemde mübarek Kurban Bayramı'nın, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini diliyorum.Bu duygu ve düşüncelerle halkımızın ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyor ve bu mübarek bayramın hayırlar getirmesini diliyorum. Kadir AlbayrakTekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

Kurban Bayramı Kutlu Olsun
  • 19 Ağustos 2018, Pazar 0:00

Bayramlar, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı, kırgınlıkların unutulduğu, manevi duyguların en güzel şekilde yaşandığı günlerdir.

İnanç, kültür ve geleneklerimizde önemli bir yeri olan Kurban Bayramı, paylaşmanın, yardımlaşmanın ve toplumsal dayanışmanın günüdür. Yüksek manevi duygular içerisinde kutlayacağımız Kurban Bayramı'na, en büyük destekçimiz olan halkımız ile beraber girmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Barış, huzur ve kardeşliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz böyle bir dönemde mübarek Kurban Bayramı'nın, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle halkımızın ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyor ve bu mübarek bayramın hayırlar getirmesini diliyorum.

 

Kadir Albayrak

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık