Büyükşehir'de Zafer Sezer Alp İle Sözleşme Yenilendi

Yeni sezon öncesinde kadrosunu şekillendirmeye devam eden Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımında Zafer Sezer Alp ile sözleşme yenilendi. Asbaşkan Orkun Şıktaşlı&rs...

Büyükşehir'de Zafer Sezer Alp İle Sözleşme Yenilendi
  • 07 Ağustos 2018, Salı 19:01

Yeni sezon öncesinde kadrosunu şekillendirmeye devam eden Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımında Zafer Sezer Alp ile sözleşme yenilendi. Asbaşkan Orkun Şıktaşlı’nın da yer aldığı törenle kendisini yeşil-beyazlı kulübe bağlayan sözleşmeyi imzalayan Alp, Büyükşehir Belediyespor’da görev yapmaya devam edecek olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “İyi bir kimya yakalayıp bu sene de iyi işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Bu yıl Türkiye Erkekler Basketbol 1. Ligi’nde mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon yapılanmasını sürdürüyor. İç transfer çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyespor bu kapsamda geçtiğimiz yıl yeşil-beyazlı formayı başarıyla terleten Zafer Sezer Alp ile sözleşme yeniledi. Halil Onultmak Spor Tesislerinde düzenlenen imza töreninde Asbaşkan Orkun Şıktaşlı da yer aldı. Kendisini tekrardan yeşil-beyazlı kulübe bağlayan imzayı atmasının ardından açıklamalarda bulunan Zafer Sezer Alp, “Geçtiğimiz yıl lige çıkma başarısı gösterdiğimiz takımla devam etmek yaptığımız doğru işleri gösteriyor. Mutluyum. Geçen seneden devam eden arkadaşlarımızla birlikte yeni gelen arkadaşlarımız var. iyi bir kimya yakalayıp bu sene de iyi işlere imza atacağımıza inanıyorum. Her iki taraf açısından hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Site en altı
yukarı çık