Belediye Personelinin Bowling Keyfi

Osmangazi Belediyesi tarafından kurum içi iletişimi güçlendirmek ve personelin motivasyonunu arttırmak amacıyla düzenlenen ‘Birimler Arası Bowling Turnuvası’ sona erdi. Personelin büyük ilgi gösterdiği turnuvanın kazananı Yapı Kontrol Müdürlüğü oldu.

Belediye Personelinin Bowling Keyfi
  • 31 Aralık 2017, Pazar 23:36

Osmangazi Belediyesi tarafından kurum içi iletişimi güçlendirmek ve personelin motivasyonunu arttırmak amacıyla düzenlenen  ‘Birimler Arası Bowling Turnuvası’ sona erdi. Personelin büyük ilgi gösterdiği turnuvanın kazananı Yapı Kontrol Müdürlüğü oldu.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen bowling turnuvasına personelin ilgisi büyük oldu. 6 kişiden oluşan 27 takımın katılımıyla düzenlenen turnuvanın ilk tur elemelerinde en yüksek puanları alan 13 takım final oynamaya hak kazandı. Anatolium Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen ‘Birimler Arası Bowling Turnuvası’nda en yüksek puanı elde eden Yapı Kontrol Müdürlüğü şampiyon oldu. Mali Hizmetler Müdürlüğü ikinciliği elde ederken, turnuvanın üçüncüsü İmar ve Şehircilik Müdürlüğü oldu. Turnuvanın en skorer bayan oyuncusu, Yapı Kontrol  Müdürlüğü’nden Şenay Çakır olurken, en skorer erkek oyuncu ise Yazı İşleri Müdürlüğü’nden Bülent Kayra oldu.

Turnuvada dereceye giren müdürlüklerin personeline kupa ve madalyaları, Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Albayrak, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Beytullah Seferler ve Destek Hizmetler Müdürü Raif Endar tarafından verildi.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Site en altı
yukarı çık