Başkan Osman Zolan'dan birlik ve beraberlik mesajı

Denizli Afyonlular Derneği Başkanı Raşit Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti. Dernek Başkanı Özdemir, "Denizli'de yaşayan yaklaşık 80 bin Afyonlunun sizin her zaman yanınızda olduğunu bilmenizi isteriz" derken Başkan Osman Zolan, "Birlikte daha iyiye daha güzele yürüyeceğiz " dedi.

Başkan Osman Zolan'dan birlik ve beraberlik mesajı
  • 11 Aralık 2018, Salı 11:25
Denizli Afyonlular Derneği Başkanı Raşit Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Dernek Başkanı Özdemir, "Denizli’de yaşayan yaklaşık 80 bin Afyonlunun sizin her zaman yanınızda olduğunu bilmenizi isteriz" derken Başkan Osman Zolan, "Birlikte daha iyiye daha güzele yürüyeceğiz " dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Afyonlular Derneği Başkanı Raşit Özdemir ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Denizli Afyonlular Derneği Başkanı Raşit Özdemir, kendilerini misafirperverlikle karşılayan Başkan Osman Zolan’a teşekkür etti. Özdemir, “Denizli’de yaşayan yaklaşık 80 bin Afyonlunun sizin her zaman yanınızda olduğunu bilmenizi isteriz. Şehrimize verdiğiniz hizmetler ve emekler nedeniyle çok teşekkür ederiz” diye konuştu. Başkan Osman Zolan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Osman Zolan,"Denizlimize gelenler arasında Afyonlular birinci sırada. Afyonlu kardeşlerimizle iç içe girmiş durumdayız. Sınır ve ticari anlamda birlikteliğimiz var. Burada birlikte yaşıyoruz" dedi.

"Daha iyiye daha güzele"

Başkan Osman Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Şunu net olarak söyleyeyim: Denizlimiz diğer şehirlerden gelen tüm kardeşlerimizle bir arada yaşama noktasında büyük başarı gösteriyor. Şehrimizde bir arada mutlu ve huzur içerisinde yaşıyoruz. Herhangi bir sıkıntı olmadan aynı ruh ve heyecanla birlikte yaşıyoruz. İnşallah bu kardeşliğimiz ve yürüyüşümüz baki olsun. Ayrımız gayrımız yok hepimiz Denizli’de yaşıyoruz. Denizlimiz için hep beraber gayret edeceğiz. Burada yaşayan herkes bizim kardeşimizdir. İnşallah daha iyiye daha güzele birlikte yürüyeceğiz" dedi.
 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık