Göçen Yolu Büyükşehir Onardı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz hafta Gördes’te yaklaşık 3 gün boyunca meydana gelen yağışlar sonucunda göçme meydana gelen Kıran Mahallesi yolunda onarım ve düzenleme çalışması gerçekleştirdi.

Göçen Yolu Büyükşehir Onardı
  • 20 Ocak 2019, Pazar 13:47

Manisa Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz hafta Gördes’te yaklaşık 3 gün boyunca meydana gelen yağışlar sonucunda göçme meydana gelen Kıran Mahallesi yolunda onarım ve düzenleme çalışması gerçekleştirdi. Yaşanan göçme sonucu göçme oluşan yolda yapılan menfez ve dolgu çalışmasıyla yol trafiğe güvenli bir şekilde açıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz hafta tüm Manisa’yı etkisi altına alan ve yaklaşık 3 gün boyunca etkili olan yağışlar sonucunda göçme meydana gelen Gördes’e bağlı Kıran Mahalle yolunda onarım ve düzenleme çalışması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmayla ulaşımın kontrollü bir şekilde gerçekleştirildiği yol trafiğe güvenli bir şekilde açıldı. Yaşanan afet sonucunda meydana gelen göçmeye müdahale edildiğini ve yolun eski haline getirilmesi noktasında yoğun çaba sarf edildiğini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, bu noktada alanda menfez ve dolgu çalışması yapıldığını, Manisalıların ulaşımlarını güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık