BAŞKAN ÇAĞLAYAN NADIR DERESİ ISLAH ÇALIŞMALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, başkan yardımcıları ile birlikte Siteler bölgesi Orkent köprüsünden başlayıp Nadır Bölgesine doğru devam eden Nadır Deresi

BAŞKAN ÇAĞLAYAN NADIR DERESİ ISLAH ÇALIŞMALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
  • 31 Ağustos 2018, Cuma 0:00

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, başkan yardımcıları ile birlikte Siteler bölgesi Orkent köprüsünden başlayıp Nadır Bölgesine doğru devam eden Nadır Deresi ıslah çalışmalarını yerinde inceledi. Dere ıslah çalışmalarında derenin iki yakasında beton örme çalışmaları devam ederken, Orhangazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü istikametine doğru giden bağlantı yolu güzergahı, o bölgede yapılacak olan yeni park alanı ve sosyal donatı alanı nedeniyle değiştirildi. Yeni köprü inşaatının da devam ettiği bölgede Orkent köprüsünün üst bölümünde kalan alanda sosyal donatı alanı ve park inşa edilecek.

Çağlayan; Bölge cazibe merkezi olacak

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan göreve gelirken söz verdikleri Kanal Orhangazi Projesini başlattıklarını belirterek, projemizin ilk etabı Nadır Deresinin ıslah çalışması. Islah Çalışması devam ederken, beton örme çalışmalarının tamamlandığı alanlarda biz de Orhangazi Belediyesi olarak yürüyüş yolları, sosyal donatı alanları, park ve spor alanları inşa etmeye başlayacağız dedi. Bölgenin ilçenin en güzel mekanlarından birisi olacağına da vurgu yapan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, yapacağımız bu çalışma ile bölge cazibe merkezi olacak dedi.

Detaylı Bilgi ve Fotoğraflar İçin Tıklayınız


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık