Can TABAKOĞLU

2004 yılında, Ak Parti'den Şile Belediye Başkan Adayı oldu, Şile halkının teveccühüyle Belediye Başkanı seçildi. 2009 ve 2014 yerel seçimlerinde de Şile halkının destekleriyle seçimleri kazanarak 3.kez Şile Belediye Başkanlığına seçildi.

Mimar Can TABAKOĞLU
Şile Belediye Başkanı

 

Can TABAKOĞLU 1970 yılında Almanya’ da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Şile'de, lise öğrenimini İstanbul Kabataş Erkek Lisesi'nde tamamladı. 1992 yılında İ.T.Ü Mimarlık Fakültesi'nden mezun oldu. Askerlik görevini yedek subay olarak Ankara Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda tamamladı. 1995 yılında Şile Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde mimar olarak göreve başladı.

 

31 Aralık 2003 tarihinde Şile Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü görevinden;  belediyede edinmiş olduğu mesleki tecrübe ve  bilgi birikimlerini bir Şile li olarak memleketine  sunmak üzere görevinden istifa etti.

2004 yılında, Ak Parti'den Şile Belediye Başkan Adayı oldu, Şile halkının teveccühüyle Belediye Başkanı seçildi.  2009 ve  2014 yerel seçimlerinde de Şile halkının destekleriyle seçimleri kazanarak   3.kez Şile Belediye Başkanlığına seçildi.

 

Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu diş Hekimi Zeynep TABAKOĞLU ile evli olup  iki kızı ve iki oğlu vardır.

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Site en altı
yukarı çık