Bursa için taleplerini Bozbey'e ilettiler

Nilüfer Kent Konseyi’nin Kadın, Çevre, Emekli ve Gençlik Meclisleri, ayrı ayrı yaptıkları toplantılarda, kenti yönetecek belediye başkanlarından beklentilerini belirledi.

Bursa için taleplerini Bozbey'e ilettiler
  • 15 Mart 2019, Cuma 10:28
Nilüfer Kent Konseyi’nin Kadın, Çevre, Emekli ve Gençlik Meclisleri, ayrı ayrı yaptıkları toplantılarda, kenti yönetecek belediye başkanlarından beklentilerini belirledi. 4 ayrı meclisin yaptığı toplantılarda belirlenen talepler bir araya getirilerek belediye başkanlarına teslim ediliyor. Nilüfer Kent Konseyi’nin Kadın, Çevre, Emekli ve Gençlik Meclisleri’nin başkanları hazırladıkları talepleri Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e de verdiler.
Gelen talepleri 31 Mart’tan itibaren değerlendireceklerini söyleyen Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, “31 Mart’tan itibaren toplumun tüm kesimlerinin mutlu, huzurlu ve yaşamaktan zevk alacağı bir Bursa’yı, hep birlikte oluşturacağız. Nilüfer Kent Konseyi’nin meclislerinden gelen bu talepleri de yerine getirmek için çalışacağız” dedi. Toplumun bütün  kesimlerinin gülümseyeceği bir Bursa hedefiyle yola çıkan Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, daha önce Uluslararası Şeffaflık Derneği’nin hazırladığı “Yerel Yönetim Şeffaflık Taahhütnamesi” ile TEMA Vakfı’nın hazırladığı “Doğa Dostu Belediye Başkanı Taahhütnamesi”ne imza koymuştu.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık